Kanjers in de Sport
Als jeugdtrainer of teamleider sta je voor een uitdagende taak. Hoe zorg je ervoor dat kinderen op een plezierige en succesvolle wijze hun sport kunnen beoefenen? Helaas kan het sportveld ook een plaats zijn voor teleurstelling, conflicten en agressie. Als trainer of begeleider heb je dan de ook de taak om goed om te gaan met die spanning. Het programma Kanjers in de Sport geeft een duidelijke methode om die uitdaging nog beter aan te gaan.
Aan de hand van praktijkvoorbeelden krijgen trainers en begeleiders handvaten om de teamspirit te versterken. Bij de workshop ontvangt elke deelnemer een werkboek Kanjers in de Sport. Deze gaat in op de Kanjerafspraken, die als basis dienen binnen een sportteam. Het boek staat vol met praktijkvoorbeelden, tips en testjes.
Cursusgegevens
Op dit moment is er geen cursus 'Kanjers in de Sport' gepland. Bent u geinteresseerd in deze cursus stuur ons een mail. Wij brengen u dan op de hoogte zodra deze weer wordt aangeboden.